Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności
Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności

Lampy LED/Solarne

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Lampy LED ogrodowe w ofercie MaciejKa

W tej kategorii znajdziesz ogrodowe lampy LED. To energooszczędne urządzenia oświetleniowe, które w prosty sposób zamontujesz na zewnątrz posesji. Zawsze przy doborze produktów do oferty, na równi stawiamy funkcjonalność, estetykę oraz jakość wykonania. Dlatego oferowane przez nas lampy LED ogrodowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wilgoć nie przenika do środka i nie uszkadza podzespołów, niestraszne są im również niskie temperatury, a tworzywo, z którego są wykonane, nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV. Można więc ich używać przez cały rok. Lampy od MaciejKa pięknie się prezentują i będą ozdobą każdego ogrodu czy domu. Wkomponują się w każdą elewację obiektu i wspaniale podkreślą aranżację ogrodową. Są to zarówno lampy LED do montowania na ścianie, jak i lampy LED do montażu w ziemi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Lampa LED do ogrodu – czujnik zmierzchu

Już dawno po zmroku, a Ty zapomniałaś o włączeniu oświetlenia ogrodowego? Spokojnie – czujnik zmierzchu zrobi to za Ciebie! Lampa LED do ogrodu wyposażona w taki detektor uruchamia się automatycznie po zmierzchu. Rozwiązanie to sprawdza się w szczególności w przypadku lamp solarnych – energia generowana przez baterie słoneczne nie jest na bieżąco zużywana, a magazynowana, aby nocą zasilać urządzenie.

Lampy LED do ogrodu z czujnikiem ruchu

Lampy LED do ogrodu z czujnikiem ruchu uruchamiają się jedynie w momencie, w którym zamontowany w nich detektor wykryje ruch. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się nie tylko jako oświetlenie ogrodowe, lecz również jako oświetlenie zewnętrzne przed garażem czy wejściem głównym do budynku. Zazwyczaj są to lampy solarne, a sam czujnik jest wbudowany w ich konstrukcję, nie ma więc konieczności montowania żadnych dodatkowych przewodów. Takie lampy można także potraktować jako element systemu bezpieczeństwa danego obiektu – światło uruchomi się, odstraszając niepowołanych gości!

Lampy LED na baterie słoneczne

Zobacz, jakie to proste – aby zamontować solarne lampy LED w swoim ogrodzie, nie musisz kopać rowów ani montować żadnych przewodów. Taka lampka ma mini baterię słoneczną w swojej górnej części. Energia jest więc generowana bezpośrednio przez urządzenie i nie musi być dostarczana z zewnątrz. W praktyce montaż takiego urządzenia polega jedynie na wbiciu go w ziemię bądź przymocowaniu do ściany – resztę wykona za nas technologia i natura. To nowoczesne rozwiązanie przyjazne zarówno dla środowiska, jak i Twojego portfela. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi w razie jakichkolwiek pytań dotyczących montażu czy zasady działania oferowanych lamp.