Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności
Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności

Taśmy klejące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Taśmy do pakowania paczek dopasowane do Twoich potrzeb

Taśma do pakowania paczek to niezbędny element podczas przygotowywania przesyłek. Jej wybór jest niezwykle ważny, jeżeli chcesz, by pakunek był dobrze zabezpieczony i nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Jeżeli prowadzisz sklep i wysyłasz dużą ilość paczek do klientów, jeśli planujesz remont, lub przeprowadzkę, sprawdź naszą ofertę, w której znajdziecie taśmy do pakowania paczek szyte na miarę Twoich potrzeb.

Taśmy pakowanie paczek – jakie powinny być?

Taśmy pakowanie paczek to szeroka gama produktów, wykonanych z różnych tworzyw, dostępnych w różnych kolorach oraz szerokościach. Największym powodzeniem cieszy się bezbarwna taśma do pakowania paczek wykonana z polipropylenu, pokryta mocnym klejem akrylowym. Wiedząc, jak ważne zadania spełniają taśmy do pakowania paczek, w naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości produkty, wykonane z najlepszych materiałów, dostępnych na rynku. Nasze taśmy do pakowania paczek wyróżniają się bardzo dobrą przyczepnością oraz łatwością w aplikowaniu, szczególnie na gładkich powierzchniach. Są odporne starzenie się, promieniowanie UV, niskie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.

Taśma do pakowania paczek – odpowiednie zabezpieczenie przesyłek

Pakowanie paczek taśma – kiedy warto po nią sięgnąć? Taśmy do pakowania paczek mają szerokie zastosowanie w wielu branżach oraz gospodarstwach domowych. Dzięki nim możemy zabezpieczyć porcelanowe i szklane przedmioty, dzięki czemu w nienaruszonym stanie trafią do odbiorcy. Idealnie sprawdzą się do pakowania rzeczy osobistych, podczas przeprowadzki, a także, podczas gdy chcemy przechować nieużywane rzeczy w magazynie i odpowiednio je uszczelnić i zabezpieczyć. Zapewnią one idealną ochronę wewnątrz paczki, zapobiegając przypadkowemu otwarciu lub uszkodzeniu. Kolorowe taśmy pakowania paczek, mogą służyć do sortowania i etykietowania, dzięki nim, możemy przypisać różne kolory do różnych kategorii, co ułatwi nam odróżnienie od siebie pakunków.

Pakowanie paczek taśma – wybór jest prosty!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne zadanie spełnia taśma do pakowania paczek, dlatego w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy, by każdy, kto odwiedza nasz sklep, znalazł to, czego potrzebuje. Stale poszerzamy naszą ofertę i dopasowujemy ją do Waszych potrzeb. Nie wiesz, jakie taśmy pakowanie paczek wybrać? Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące asortymentu i pomogą wybrać odpowiedni produkt.