Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności
Darmowa wysyłka do paczkomatu przy zamówieniu powyżej 100 zł
Bezpieczne i sprawdzone metody płatności

Świeczki

Wyświetlanie jednego wyniku

Świeczki elektryczne – niezastąpiony dodatek do Twojego domu i ogrodu

Chcesz, by w Twoim domu panował niepowtarzalny klimat? A może zależy Ci na dodatkowym, nastrojowym oświetleniu swojego ogrodu, balkonu lub tarasu? Świetnie się składa, gdyż mamy to, czego potrzebujesz! W tej kategorii naszego sklepu oferujemy świeczki elektryczne, które doskonale spełnią Twoje wszystkie potrzeby. To właśnie one pomogą Ci wprowadzić romantyczny i podniosły nastrój zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę. A co najważniejsze, uruchomisz je za pomocą jednego włącznika. Dowiedz się więcej i zaopatrz w wysokiej jakości dodatki do swojego domu.

Świece elektryczne – doskonała alternatywa dla tradycyjnych świeczek

Trudno zaprzeczyć temu, że to właśnie świeczki są idealnym rozwiązaniem na wiele okazji. Romantyczna kolacja, wieczór we dwoje czy też relaks w wannie pełnej piany — to tylko przykłady sytuacji, w których zapalona świeczka może wprowadzić wiele pozytywnych emocji. My jednak mamy dla Ciebie alternatywne produkty, takie jak świece elektryczne. Z wyglądu przypominają zwykłe świece, które emitują światło o niewielkim natężeniu. W rzeczywistości są to urządzenia, które zasilane są bateriami. Wystarczy zatem przełączyć włącznik na pozycję ON, by cieszyć się niepowtarzalnym urokiem tej dekoracji.

Świeczka elektryczna – gdzie ma swoje zastosowanie?

Świeczka elektryczna, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu to produkt o szerokim zastosowaniu. Ozdobi stół w salonie, kominek czy też komodę. Możesz umieścić i włączyć ją na swojej szafce nocnej w sypialni, gdzie pełnić będzie funkcję lampki. Spisze się również w łazience oraz przedpokoju. Jak już wspominaliśmy, świeczka elektryczna ma swoje zastosowanie również na zewnątrz. Możesz ustawić ją w formie znicza na grobie bliskiej osoby – nie martwiąc się o tym, że jej płomień zostanie zdmuchnięty przez silniejszy podmuch wiatru. Ten dodatek umili także spotkania w ogrodzie i na balkonie.

Świeczka na baterie – wygoda, komfort i bezpieczeństwo

Dlaczego jeszcze oferowana przez nas świeczka na baterie będzie najlepszym wyborem? Zdecydowanie przemawia za tym wygoda i komfort użytkowania. Aby ją włączyć, nie potrzebujesz zapałek ani zapalniczki, wystarczy jedynie przełączyć włącznik. Na tym jednak nie koniec – na szczególną uwagę zasługuje fakt, że świeczka na baterie to niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Sprawdzi się zatem wszędzie tam, gdzie są małe lub nieco starsze dzieci oraz zwierzęta domowe. Nawet przypadkowe strącenie świeczki nie przyniesie żadnych negatywnych skutków. Chcesz się o tym przekonać? Już teraz zapoznaj się z oferowanymi przez nas świecami i znajdź swój idealny model!